Jaana

179,90  sis. KM

NUCKÖ vihma- ja tuulekindel kombinesoon sobib ideaalselt nii jalutamiseks, lastega mängimiseks, sõpradega hängimiseks kui kehalisteks tegevusteks, olgu selleks siis matkamine, kalapüük või suusatamine.

Toode on ilmastikukindel, rõhutades seejuures kandja isikupära.

Lisandina on kapuuts ja vöökoht takjaribadega ning kummiga reguleeritavad.

NB! Toode valmistatakse eritellimusena ning tarne aeg täpsustatakse kliendiga üle.

Suurus
Pikkus
Tühjenda
--
+

Müügi- ja tagastustingimused

Veebilehe nuckofashion.ee (edasi Veebipood) omanik on Nuckö Fashion OÜ (registrikood 14821953), asukohaga Paslepa küla 91204, Noarootsi osavald, Lääne-Nigula vald, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

 • Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
 • Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik Veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.
 • Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
 • Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

 • Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Ostukorvis on võimalik koguseid muuta ning tooteid ostukorvist eemaldada kuni toote eest tasumiseni.
 • Tellimus loetakse lõplikult vormistatuks pärast makse laekumist. Teatise tellimuse kinnituse kohta saadab Veebipood kliendi e-posti aadressile.
 • Kliendi tellitud toote puudumisel tühistab Veebipood tellimuse. Tellimust võib tühistada nii osaliselt kui täielikult. Tühistatud tellimusest informeeritakse koheselt klienti. Osalise tühistamise korral võib Veebipood küsida kliendi soove ülejäänud tellimusega ümberkäimiseks – kas see lähetada või samuti tühistada.

Maksmine ja kohaletoimetamine

 • Pangalingi maksete puhul teeme koostööd Montonioga.

  Veebipoes sooritatud ostude eest tasub klient 100% ettemaksuna või järelmaksuga läbi vastavat teenust pakkuva partneri.

 • Tellimuste eest saab tasuda Eesti pangalinkidega, krediitkaardiga (Visa, MasterCard) ning järelmaksuga (TFBank, Placet Group, Bigbank, SVEA Finance ja Holm Bank).

 • Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas. Veebipoel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

 • Peale tellimuse esitamist ja kauba eest tasumist saadetakse kliendile e-posti teel tellimuse kinnitus.

 • E-pood tarnib tooteid kassas loetletud riikidesse.

 • Tooted tarnitakse kliendile Omniva, Itella Smart Posti ning DPD poolt pakutava teenusena.

 • Veebipood täidab tellimused, st annab postiasutusele lähetamiseks üle tellimuse hiljemalt 14 tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Toote kohalejõudmine kliendini sõltub toodete saadavusest ja postiteenistustest. Orienteeruv kohalejõudmise aeg Eestis on 5-35 tööpäeva. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 60 kalendripäeva jooksul.

Tootekood: Jaana Kategooria: Brändid: Nuckofashion
Kirjeldus
Modelli suurus
Miks meid valida?
Suuruste tabel

Product Details

Materjal:

 • Veepidavus 10 000 mm
 • Hingavus 5000 g/m²/päev
 • Koostis: polüester 94%, polüamiid 6%

 

Mustrilise kanga puhul kasutatakse digitaaltrükki. Tänu sellele on muster vastupidav, kulumiskindel ja venitamisel ei pragune.

Disainitud ja valmistatud Eestis

Pikkus 176, puusaümbermõõt 86, rinnaümbermõõt 81. Modell kannab S/L.

Miks valida Nuckö?

Nuckö toodab lattu vaid üksikud suurused ning enamus tooted alles vastavalt klientide tellimustele – ületootmise oht on sellega nullilähedane ning selline tegevus on teatavasti ökosüsteemi toetav.
Nuckö rõhub kordumatusele ja erinevatele valikuvõimalustele, iga kombinesoon valmistatakse eraldiseisvalt. Sellest tingitult jõuab tellitav kaup kliendini viie päeva kuni nelja nädala jooksul.

Kuidas tooted valmivad?

Toodete disainimine ja valmistamine toimub Eestis, Läänemaal. Kangad, lukud ja niidid on pärit Euroopast. Tegu on väikese õmblusettevõttega, kus ei toimu ületootmist ning lähenetakse tootmisesse vastutustundlikult. Iga kombinesooni element on valitud läbi mitmetahulise filtri võttes arvesse vastupidavust ning funktsionaalsust.

Mis on softshell?

Softshell on tänapäeval järjest enam kasutusel olev materjal ja seda ka mitmetel põhjustel.
– Softshell on suurepärane kangas, mis hoiab meid soojas, hülgab vett ning on veniv. Peale selle laseb kangas kehal hingata ja on seljas pehme. Softshelli võib nimetada mõõduka ilmaga asendamatuks, ideaalne alates kuuest miinukraadist kuni kümne plusskraadini.
– Softshell koosneb kolmest omavahel kokkupressitud kihist – välimine veekindel kiht, termoaktiivne kiht ja sisemine pehme fliis. Seega ei vaja see eraldi voodrit. Kuna õhumolekulid on väiksemad kui veemolekulid, saabki kangas olla ühteaegu nii veekindel kui ka hingav. Kangas on valmistatud nii, et õhumolekulid pääseks liikuma, kuid veemolekulid läbi tungida ei saaks.

Kuidas hooldada softshelli?

Softshelli masinapesu on väga soovituslik, kuna kehast tulenev mustus ja väline praht ummistavad poore, mille läbilaskvus on vajalik membraani korrektseks toimimiseks. Enne kombe masinasse panemist kontrollige taskud, eemaldage sisu ning sulgege kõik kinnitusdetailid (nt tõmblukud). Soovituslik on pöörata kombe pahempidi ning pesta eraldi. Spetsiaalne pesupulber (nt spordirõivastele ja õueriietele mõeldud vahend) pikendab kombinesooni eluiga. Softshelli pesemise juures ei tohi kasutada kangapehmendajaid, mis võivad hävitada kanga funktsionaalsed omadused. Sama ka veepehmendajate ja pleegitusvahenditega. Pese ja loputa softshelli, kuid ära tsentrifuugi ega kasuta kuivatit. Kätega kombe väänamine võib kahjustada kanga membraani ja funktsionaalsust halvendada. Kombe tuleks riputada tilkuvana riidepuule ning lasta enda tempos kuivada. Softshell talub kuni 40 kraadi, kuid soovituslik on valida õrnpesu 30 kraadi juures.


Naiste suurused

Sentimeetrites (cm)

Standard suurused
XS
34-36
S
36-38
M
38-40
L
40-42
XL
42-44
XXL
44-46
Rinnaümbermõõt
78-86
84-92
90-98
96-104
102-110
108-116
Puusaümbermõõt
82-88
87-93
92-98
97-103
104-110
110-116
Sammupikkus
78-79
79-80
80-81
81-82
82-83
83-84
Kehapikkus
Lühike / Short
...-170
Standard / Regular
168-174
Pikk / Long
172-...