KKK

Miks valida Nuckö?

Nuckö toodab lattu vaid üksikud suurused ning enamus tooted alles vastavalt klientide tellimustele – ületootmise oht on sellega nullilähedane ning selline tegevus on teatavasti ökosüsteemi toetav.
Nuckö rõhub kordumatusele ja erinevatele valikuvõimalustele, iga kombinesoon valmistatakse eraldiseisvalt. Sellest tingitult jõuab tellitav kaup kliendini viie päeva kuni nelja nädala jooksul.

Kuidas tooted valmivad?

Toodete disainimine ja valmistamine toimub Eestis, Läänemaal. Kangad, lukud ja niidid on pärit Euroopast. Tegu on väikese õmblusettevõttega, kus ei toimu ületootmist ning lähenetakse tootmisesse vastutustundlikult. Iga kombinesooni element on valitud läbi mitmetahulise filtri võttes arvesse vastupidavust ning funktsionaalsust.

Mis on softshell?

Softshell on tänapäeval järjest enam kasutusel olev materjal ja seda ka mitmetel põhjustel.
– Softshell on suurepärane kangas, mis hoiab meid soojas, hülgab vett ning on veniv. Peale selle laseb kangas kehal hingata ja on seljas pehme. Softshelli võib nimetada mõõduka ilmaga asendamatuks, ideaalne alates kuuest miinukraadist kuni kümne plusskraadini.
– Softshell koosneb kolmest omavahel kokkupressitud kihist – välimine veekindel kiht, termoaktiivne kiht ja sisemine pehme fliis. Seega ei vaja see eraldi voodrit. Kuna õhumolekulid on väiksemad kui veemolekulid, saabki kangas olla ühteaegu nii veekindel kui ka hingav. Kangas on valmistatud nii, et õhumolekulid pääseks liikuma, kuid veemolekulid läbi tungida ei saaks.

Kuidas hooldada softshelli?

Softshelli masinapesu on väga soovituslik, kuna kehast tulenev mustus ja väline praht ummistavad poore, mille läbilaskvus on vajalik membraani korrektseks toimimiseks. Enne kombe masinasse panemist kontrollige taskud, eemaldage sisu ning sulgege kõik kinnitusdetailid (nt tõmblukud). Soovituslik on pöörata kombe pahempidi ning pesta eraldi. Spetsiaalne pesupulber (nt spordirõivastele ja õueriietele mõeldud vahend) pikendab kombinesooni eluiga. Softshelli pesemise juures ei tohi kasutada kangapehmendajaid, mis võivad hävitada kanga funktsionaalsed omadused. Sama ka veepehmendajate ja pleegitusvahenditega. Pese ja loputa softshelli, kuid ära tsentrifuugi ega kasuta kuivatit. Kätega kombe väänamine võib kahjustada kanga membraani ja funktsionaalsust halvendada. Kombe tuleks riputada tilkuvana riidepuule ning lasta enda tempos kuivada. Softshell talub kuni 40 kraadi, kuid soovituslik on valida õrnpesu 30 kraadi juures.

Kui sul on lisaküsimusi, siis kirjuta meile julgelt:

Vaata ka: