Nuckofashion_fox_white

MEIE LUGU

2019

Alguses olid Sarah ja Marju. 

Väikelaste emadest sõbrannadena istusime kord 2019. aasta sügisel koos, et tellida lastele kombed. Kindlasti matchivaid, kindlasti softshellist. Arenes mõte, et miks mitte ka endale samasugused kombed võtta. Laste kombede tellimine ei olnud raske, kuid edasine muutus keeruliseks. Mõnetunnise netisurfamise järel vandusime alla, tõdedes, et selliseid tooteid ei eksisteeri. 

Seal ja kohe tegime otsuse neid ise tootma hakata. Järgnes kaks aastat asjaajamist, brändiloomist, disainikaitset, lõigete tegemisi, patja nutmisi, katsetamisi, konsulteerimisi ja kanganäidiste tellimisi ning hindamisi.

2022

Oli aeg panna kogu meie senine töö praktikasse ja kaasata meeskonda professionaalne õmbleja. Meiega liitus Jaana, kuldsete kätega õmbleja, kes vaimustus kombedest sama palju kui me ise. Sellest ajast on Jaana meiega olnud ja kombede arengu algusest siiani kaasa teinud. Annab otsida paremat kaasteelist, kes meist sõnadeta aru saab, suunab, kus vaja, on vastutulelik ning tohutult oskuslik.

Augustis sai valmis meie koduleht, tulid esimesed kliendid ja tellimused. Elevus oli suur. Olime valmis saanud NUCKÖ õmblustoa, kus oli olemas kõik vajalik, et Jaana saaks valmistada ideaalseid kombesid.

Esimene avalik tooteesitlus Mardilaadal, kust saime head tagasisidet ning tõuget jätkata, areneda ja teha veel suuremaid plaane.

2023

NUCKÖga võttis ühendust Liina, kes esimeseks tellis kombe ja seejärel soovis osta osaluse firmas! Selgus, et ta olevat juba aastaid sama plaani südames kandnud – hakata tootma täiskasvanute kombesid. Selle asemel, et sarnast toodet ja meile konkurentsi pakkuma hakata, soovis ta hoopis jõud ühendada. Mõeldud-tehtud, meie väike tiim sai täiendust väga asjaliku, kõrgelennulise ja tahtejõulise inimese näol.

Valmisid kombede mudelid meestele ja lastele, mis tänaseks on lisatud e-poodi.

Kolisime uude, veel hubasemasse õmblustuppa. Ikka koos Jaanaga.

2024

2024 tõi meile põnevaid uudiseid, liitusime Tallinna Loomeinkubaatori mentor programmiga. 
Inkubaatoris saame teha koostööd erinevate mentoritega, kes aitavad meie ettevõttel areneda ja annavad näpunäiteid kuidas alustada tegevust välisturgudel.