Nuckofashion_fox_white

MEIE LUGU

NUCKÖFASHIONI SÜND

kuidas tõdesid kaks Noarootsi metsade ja põldude vahel elavat naist, et nende pakutu on hädavajalik…

‘’Nad ütlevad, et kaks naist võivad olla juba nii kaua sõbrannad, et neil läheb meelest, kumb see napakas on. Või et iga eduka naise taga on tema parim sõbranna, kes annab talle pööraseid ideid. Ja muidugi ka see, et asjad ei saa kunagi minna halvaks, kui Su kõrval on parim sõber.‘’

Edusamme ei tehta kunagi siis, kui sa oled nagu kõik teised. Nuckö toodetega on sul võimalus erineda
Sa suudad kõike

2019 SÜGIS

2019 aasta sügisel teadsime, et meie lastel on kombekaid vaja. Kindlasti matchivaid, kindlasti softshellist. Arenes mõte, et miks mitte ka endale kombinesoonid tellida. Lastele kombede tellimine ei olnud raske ülesanne, edasine muutus naeruväärselt raskeks. Mõned tunnid netisurfamist, mille järel vandusime alla asjaolule, et neid ei leiagi. Mitu aastat pärast asjaajamisi, brändiloomist, disainikaitset, lõigete tegemisi, patja nutmisi, katsetamisi, konsulteerimisi, kanganäidiste tellimisi, šampuseklaaside kokkulöömisi.. Oleme me täna siin, et tuua Teieni ainulaadne, äge ja Eesti kliimas vajalik kombinesoon.

Kogu lõbu ja pingutuste juures on olnud meie pered, lapsed, sõbrad ja äärmiselt abivalmid inimesed, kes hoolimata lollidest küsimustest ei hüljanud meid.

Siiralt teie
Marju & Sarah

#NUCKOFASHION

EI JÄRELEANDMISTELE

Nuckö kombekatega pole vaja funktsionaalsuse osas järeleandmisi teha. Pakkudes kaasaegsetele linnaklientidele kui ka loodushuvilistele kvaliteetseid ülerõivaid, muudab Nuckö elu nii lihtsamaks kui ka huvitavamaks. Nuckö eristub teistest ülerõivabrändidest oma tehniliste omaduste ja moedisaini poolest. Nautige nii sooja kui ka kuiva olemist ning riietuge ägedalt ja funktsionaalselt iga ilmaga.